Green PRĄD I GAZ DLA CIEBIE

Aktualności

23.03
2015

Połączenie sił EcoCar i Green

Lider transportu miejskiego Ecocar S.A. i Green S.A. zajmujący się sprzedażą energii elektrycznej postanowiły połączyć siły. Celem aliansu jest poprawa konkurencyjności, optymalizacja kosztów i zminimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

EcoCar S.A. jako przedsiębiorstwo świadczące usługi przewozu osób z najwyższą powagą traktuje problemy ekologii. Dlatego samochody wchodzące w skład floty są nie starsze niż  dwa lata i spełniają  najwyższe  standardy  w   zakresie  norm   emisji  spalin, a kierowcy  taksówek  stosują  tzw.  ekojazdę.  W związku z planowaną na 2017 rok wymianą floty samochodowej i zamiarem zastąpienia aut z silnikiem benzynowym na auta hybrydowe, spółce będzie potrzebna tania energia. Taką właśnie zapewnić może Green S.A.
- Wynikiem tej współpracy, oprócz korzyści finansowych, będą korzyści ekologiczne, bowiem energia dostarczana firmie taksówkowej będzie pochodziła z odnawialnych źródeł energii. Ponadto Green będzie wspierał EcoCar w zakresie działań biznesowych, marketingowych i edukacyjnych. Oferujemy partnerowi atrakcyjną cenę i personalizację usługi.  Zamierzamy też współdziałać w kierunku promowania zachowań proekologicznych.  – podkreślił Waldemar Gałkiewicz, Prezes Zarządu Green S.A.
Green S.A. to spółka zajmująca się sprzedażą energii elektrycznej dla Klientów indywidualnych oraz biznesowych na terenie całej Polski, która powstała w 2011 na fali uwolnienia rynku energii. Posiada zdywersy?kowaną strategię zakupu energii elektrycznej, dzięki czemu, oferuje najlepsze produkty i ceny na rynku energetycznym oraz współpracuje z wieloma znaczącymi ?rmami i instytucjami o ogólnopolskim zasięgu działania.
Alians strategiczny EcoCar S.A. i Green S.A. to doskonały przykład współpracy dwóch dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw, którym przyświecają podobne cele:  optymalizacja kosztów i troska o  środowisko naturalne.
Zapraszamy do współpracy.