Green PRĄD I GAZ DLA CIEBIE

GUD - Energia Elektryczna - dla Umowy rozdzielonej

Zgodnie z Ogólnymi Warunkami Umowy poniżej przedstawiamy listę aktualnych Operatorów Systemu Dystrybucyjnego, na terenie których Green S.A. prowadzi sprzedaż energii elektrycznej:

1. Tauron Dystrybucja S.A
2. RWE Stoen Operator Sp. z o.o.
3. PGE Dystrybucja S.A.
4. Enea Operator Sp. z o.o.
5. Energa - Operator S.A.
6. PKP Energetyka S.A.
7. Towarzystwo Inwestycyjne Elektrownia-Wschód S.A.
8. D-Energia Sp. z o.o.
9. Elana-Energetyka Sp. z o.o.
10. Energetyka Wagon Sp. z o.o.
11. H. Cegielski - ENERGOCENTRUM Sp. z o.o.
12. Synthos Dwory 7 Sp. z o.o.
13. POLENERGIA Dystrybucja Sp. z o.o.
14. Dalkia Poznań Zespół Elektrociepłowni S.A.
15. Zakład Dostaw Nośników Energetycznych Sp. z o.o.
16. Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja S.A.
17. Przedsiębiorstwo Energetyczne GRANDMASTER Sp. z o.o.
18. ZAEL-ENERGO Sp. z o.o.
19. Grupa Azoty S.A.
20. Power 21 Sp. z o.o.
21. Grupa Energia Obrót GE Sp. z o.o. s.k.
22. Zakłady Górniczo-Hutnicze "Bolesław" S.A
23. Elektrociepłownia Andrychów Sp. z o.o.
24. Lewandpol ProEnergia sp. z o.o.
25. JSW Koks S.A.
26. Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.
27. Fenice Poland Sp. z o.o.
28. Energomedia Sp. z o.o.
29. Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.
30. Zarząd Morskiego Portu Szczecin i Świnoujście S.A.
31. OOE sp. z o.o.
32. Grupa Energia GE sp. z o.o. sp. k.
33. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne „ELTRONIK” Z.Soból, B.Kudas, S.Truty Spółka Jawna
34. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej "Legionowo" Sp. z o.o.
35. ArcelorMittal Poland S.A.
36. Zakłady Urządzeń Chemicznych i Armatury Przemysłowej "CHEMAR" S.A.
37. ESV Wisłosan Sp. z o.o.
38. ELCO ENERGY Sp. z o.o.
39. PAL Sp. z o.o.
40. PCC ENERGETYKA BLACHOWNIA Sp. z o.o.
41. Terawat Dystrybucja Sp. z o.o.
42. Energoserwis Kleszczów Sp. z o.o.
43. Green Lights Sp. z o.o.
44. Green Lights Dystrybucja Sp. z o.o.
45. ESV3 Sp. z o.o.
46. ESV4 Sp. z o.o.
47. ESV5 Sp. z o.o.
48. ESV6 Sp. z o.o.
49. ESV7 Sp. z o.o.
50. ESV8 Sp. z o.o.
51. ESV9 Sp. z o.o.
52. Energit Sp. z o.o.
53. CNP Centrum Nakładania Powłok Leszek Rak
54. Telenerg-Bis Energia Sp. z o. o.
55. Plus Energia Sp. z o.o.
56. Ostrowski Zakład Ciepłowniczy S.A.
57. "Energetyka" sp. z o.o.
58. ENESTA Sp. z o.o.
59. Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych S.A.
60. Zakład Usług Technicznych MEGA Sp. z o.o.
61. PAL1 Sp. z o.o.
62. Anwil S.A.
63. UNIHUT S.A.
64. Green Lights Holding Sp. z o.o.
65. Zespół Elektrowni Wodnych Niedzica S.A.
66. RCEkoenergia Sp. z o.o.
67. Energia Euro Park Sp. z o.o.
68. Dolnośląskie Zakłady Usługowo-Produkcyjne DOZAMEL Sp. z o.o.

Data aktualizacji: 01.07.2020.